banner422
KÜLTÜR&SANAT HABERLERİ
Kybele Yazılıkaya’da sahne aldı
11 Temmuz 2021, 14:24 0
Kybele Yazılıkaya’da sahne aldı
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrasının ortak projesi olan, ilk çağlardan bugüne Anadolu’da yaşayan kadınlara saygı duruşu niteliği taşıyan “Kybele” adlı oyunun ilk gösterimi Yazılıkaya Midas Anıtı’nda yapıldı.
“Kybele”  Yazılıkaya önünde  sahne alıyor
06 Temmuz 2021, 14:01 0
“Kybele” Yazılıkaya önünde sahne alıyor
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrasının 10 Temmuz’da seyirci ile buluşturacağı “Kybele” adlı oyun ilk gösterimini Yazılıkaya Midas anıtı önünde gerçekleştirecek
“Sahne Senin Eskişehir” konserleri başlıyor
30 Haziran 2021, 16:38 0
“Sahne Senin Eskişehir” konserleri başlıyor
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin, pandemiden ekonomik olarak etkilenen ve zor günlerden geçen sanatçılara destek için düzenlediği ‘Sahne Senin Eskişehir’ etkinliği kapsamında konserler 1 Temmuzda başlıyor.
Açık Hava Konserleri  devam ediyor
27 Haziran 2021, 14:22 0
Açık Hava Konserleri devam ediyor
Pandemi sürecinde alınan normalleşme kararlarıyla birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sanatseverleri açık hava konserleriyle buluşturmaya devam ediyor.
Kybele temmuzda sahne alacak
25 Haziran 2021, 13:31 0
Kybele temmuzda sahne alacak
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrasının Temmuz ayında seyirci ile buluşturacağı “Kybele” adlı oyun ilk çağlardan bu güne Anadolu’da yaşayan kadınlara bir saygı duruşu niteliği taşıyor.
Senfoni Orkestrası  oda müziği konserleri ile  sanatseverlerle buluştu
20 Haziran 2021, 13:21 0
Senfoni Orkestrası oda müziği konserleri ile sanatseverlerle buluştu
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, pandemi koşullarındaki normalleşme ile birlikte konser etkinliklerine başladı. Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda sanatseverlerle buluştu.
Şehir Tiyatroları Kybele oyununun provalarına başladı
09 Haziran 2021, 13:20 0
Şehir Tiyatroları Kybele oyununun provalarına başladı
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrası, Temmuz ayı içerisinde açık hava sahnelerinde seyircilerle buluşturmayı planladığı “Kybele” adlı oyunun provalarına başladı.
Şehir Tiyatrolarının Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları  Çevrimiçi Festivali sona erdi
27 Mayıs 2021, 13:37 0
Şehir Tiyatrolarının Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Çevrimiçi Festivali sona erdi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 17-23 Mayıs tarihleri arasında Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali Çevrimiçi Özel Gösterimi etkinliğini, online olarak sosyal medya aracılığı ile çocuklarla buluşturdu.
BÜYÜKŞEHİR “SAHNE SENİN ESKİŞEHİR” PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR
26 Mayıs 2021, 17:27 0
BÜYÜKŞEHİR “SAHNE SENİN ESKİŞEHİR” PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR
Pandemi sürecinden etkilenen vatandaşlara sosyal yardımlar ile büyük destek sağlayan Büyükşehir Belediyesi, sanatçılar için önemli bir projeye daha imza atıyor.