Sümeyye bir kez daha gurulandırdı
Para Yüzme Dünya Şampiyonası’nda kadınlar 50 metre sırtüstü finalinde milli sporcu Sümeyye Boyacı üçüncü oldu.
![Sümeyye bir kez daha gurulandırdı](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2023/08/sumeyye_bir_kez_daha_gurulandirdi_h34577_feed9.jpg)
İngiltere'de düzenlenen Para Yüzme Dünya Şampiyonası'nda milli sporcu Sümeyye Boyacı, 50 metre sırtüstünde bronz madalya kazandı.
Yılmaz Hoca: Gözlerinden öpüyorum
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Sümeyye'yi sosyal medya hesabından kutlarken şu ifadelere yer verdi: Gurur kaynağımız, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcumuz Sümeyye Boyacı, İngiltere’de düzenlenen Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda üçüncü olarak bizlere büyük bir gurur daha yaşattı!