Eskişehir’de AK Parti vekil sayısı 3’e çıktı
Eski İYİ parti Milletvekili Nebi Hatipoğlu'nun AK Parti'ye geçmesi ile Eskişehir'de AK Parti'nin milletvekili sayısı 3'e çıktı.
![Eskişehir’de AK Parti vekil sayısı 3’e çıktı](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2023/11/eskisehirde_ak_parti_vekil_sayisi_3e_cikti_h34975_830a2.jpg)
Nebi Hatipoğlu'nun AK partiye geçmesi sonrasında AK Parti İl başkanı Süleyman Reyhan, Nebi Hatşipoğlu'na "hoşgeldiniz" dedi. Reyhan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: AK Parti ailemizle birlikte yol yürümeyi tercih eden İdris Nebi Hatipoğlu vekilimize hoşgeldiniz diyor, kararının ülkemize, şehrimize ve kendisine hayırlar getirmesini diliyorum…