Büyükerşen: Tüm yurttaşlarımızı aşılarını olmaya davet ediyorum
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen koronavirüs aşısını oldu. Aşı sonrasında açıklamalarda bulunan Büyükererşen, "Tüm vatandaşlarımızı aşılarını olmaya davet ediyorum" dedi.
![Büyükerşen: Tüm yurttaşlarımızı aşılarını olmaya davet ediyorum](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2021/01/buyukersen_tum_yurttaslarimizi_asilarini_olmaya_davet_ediyorum_h28738_bed16.jpg)
Aşı sonrası açıklama yapan Büyükerşen, "Sıramızın gelmesiyle birlikte eşim ve ben aşımızı olduk. Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği takvime göre sırası gelen tüm yurttaşlarımızı da mutlaka aşılarını olmaya davet ediyorum" dedi.