Ayşe Ünlüce: Eskişehir için kazanacağız
Seçim çalışmalarının startını veren CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ev ziyaretleri başladı.
![Ayşe Ünlüce: Eskişehir için kazanacağız](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2024/01/ayse_unluce_eskisehir_icin_kazanacagiz_h35250_fe018.jpg)
CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce Akarbaşı Mahallesi sakinlerinden Hüsniye Gür'ün evini ziyaret etti. Ünlüce, destekleri için Gür ailesine teşekkür ederek sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu: Samimiyetleri ve destekleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Hayatın her alanında var olmak için mücadele eden kadınlarımızla birlikte çok çalışacağız, Eskişehir için kazanacağız!