AK Parti, iki belediyeyi ittifak ortaklarına bıraktı
AK Parti, Günyüzü’nü Büyük Birlik Parti’ne (BBP), Sarıcakaya’yı ise Yeniden Refah Partisi’ne bıraktı.
![AK Parti, iki belediyeyi ittifak ortaklarına bıraktı](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2024/01/ak_parti_iki_belediyeyi_ittifak_ortaklarina_birakti_h35295_7c6b5.jpg)
AK Parti, Günyüzü’nde ve Sarıcakaya’da Cumhur İttifakı ortaklarından BBP ve Yeniden Refah’ın adayını destekleyecek. Sarıcakaya’da Yeniden Refah Partisi’nin adayı 2014-2019 yılları arasında AK Parti’den Sarıcakaya Belediye Başkanı olarak görev yapan Faruk Güler oldu. Günyüzü’nde ise BBP’nin adayı, BBP Günyüzü İlçe Başkanı Hidayet Özmen aday gösterildi.