TEI 33. kuruluş yıl dönümünde anneleri ziyaret etti
TEI 33. kuruluş yıl dönümünde, Eskişehir Devlet Hastanesi Kadın Doğum Kliniği’nde doğum yapan anneleri ziyaret etti.
![TEI 33. kuruluş yıl dönümünde anneleri ziyaret etti](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2018/01/tei_33_kurulus_yil_donumunde_anneleri_ziyaret_etti_h13319_89fd3.jpg)
TEI Sosyal Sorumluluk Grubu’nun ilk defa 2016 yılında organize ettiği ve artık geleneksel hale gelen etkinlikte, TEI’nin gönüllü kadın çalışanları ve TEI Sosyal Sorumluluk Grubu üyeleri, o gün doğum yapan 50 anneyi tek tek ziyaret ederek hediye ettikleri yeni doğan seti ile annelerin mutluluklarına ortak oldu.