OLMAYINCA OLMUYOR
Sezonun ilk galibiyetini bir dakika ile kaçıran Eskişehirspor hüzne boğuldu.
![OLMAYINCA OLMUYOR](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2020/12/olmayinca_olmuyor_h28460_c5b1a.jpg)
Eskişehirspor, Menemenspor’u ağırladığı karşılaşmanın 33. dakikasında kaptan Sezgin Coşkun’un golü ile öne geçerken bu golden 3 dakika sonra Taşkın Çalış’ın attığı penaltı golü ile soyunma odasına 1-1’lik eşitlikle girdi. Karşılaşmanın 60. dakikasında Berkay ile 2-1’lik üstünlüğü ele geçiren Kırmızı Şimşekler bu üstünlüğü maçın son dakikasına kadar sürdürdü. Maçın 90+5. dakikasında rakip takım Menemenspor, kamara ile 2. golü atmayı başarırken Eskişehirspor 27 haftalık galibiyet hasretine son verme şansını tepti. Karşılaşma sonrasında sahaya büyük bir hüzün hakimdi.