Kamp sona erdi
2017-2018 futbol sezonunun ikinci yarısına Antalya Concorde De Luxe Resort Otel’de kamp yaparak hazırlanan Eskişehirspor kamp çalışmaları sona erdi.
![Kamp sona erdi](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2018/01/kamp_sone_erdi_h12932_969c8.jpg)
02 Ocak 2018 tarihinde başlayan Antalya kampında Eskişehirspor, dört hazırlık maçı yaptı.
İlk hazırlık maçında, TFF 3.Lig takımlarından Erbaaspor ile karşılaşan kırmızı siyahlı takım, karşılaşmadan 1-1’lik skor ile ayrıldı.
Eskişehirspor ikinci hazırlık maçında, Süperlig takımlarından Gençlerbirliği ile karşılaştı. Karşılaşma, 2-1 Eskişehirspor'un galibiyeti ile sona erdi.
Üçüncü hazırlık maçında Adana Demirspor ile karşılaştı. Karşılaşma, 1-0 Adana Demirspor’un galibiyeti ile sona erdi.
Kırmızı Şimşekler ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü kampta, son karşılaşmasını Spor Toto 2.Lig Beyaz grupta yer alan Konya Anadolu Selçukluspor ile oynadı. Karşılaşma, Eskişehirspor'un 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.
Takım, verilen izinin ardından TFF 1.Lig’in 18. haftasında 20 Ocak Cumartesi günü karşılaşacağı, İstanbulspor A.Ş maçı hazırlıklarına Vali Hanefi Demirkol tesislerinde yapacağı antrenman ile devam edecek.