Eskişehirspor evinde kazandığı maçla hanesine 3 puan yazdırdı
Son iki haftada 4 puan toplayarak morallenen Kırmızı Şimşekler taraftarı karşısında çıktığı maçta 1954 Kelkit’i 2-0’lık skor ile yenerek puanını 25’e çıkardı.
![Eskişehirspor evinde kazandığı maçla hanesine 3 puan yazdırdı](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2023/03/eskisehirspor_evinde_kazandigi_macla_hanesine_3_puan_yazdirdi_h33985_6b06c.jpg)
Ligde tutunma savaşı veren Kırmızı Şimşekler art arda aldığı 10 puan ile hedefine bir adım daha yaklaştı. Bu hafta taraftarı karşısında Kelkit’i ağırlayan Kırmızı şimşekler altın değerinde 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı. Kırmızı Şimşekler haftaya ateş hattında bulunan rakibi Yomraspor’un konuğu olacak.