Eskişehirspor'a PFDK'dan ceza!
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan Eskişehirspor'a para cezası.
![Eskişehirspor'a PFDK'dan ceza!](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2018/02/eskisehirspor_a_pfdk_dan_ceza_h13693_1fc4e.jpg)
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 08.02.2018 tarih ve 49 sayılı toplantısında almış olduğu karar ile Eskişehirspor'a para cezası uygulandı.
PFDK'nın resmi internet sitesi'nden yapılan açıklamada; "Eskişehirspor Kulübünün, 04.02.2018 tarihinde oynanan DENİZLİSPOR-ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına" şeklinde açıklamada bulunuldu.