ES ES HAZIRLIKLARINA ADANA DEMİRSPOR İLE DEVAM EDECEK
Antalya’da sezonun ikinci yarısı için hazırlıkları sürdüren Eskişehirspor’un bir sonraki rakibi Adana Demirspor olacak.
![ES ES HAZIRLIKLARINA ADANA DEMİRSPOR İLE DEVAM EDECEK](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2018/01/es_es_hazirliklarina_adana_demirspor_ile_devam_edecek_h12747_c3a58.jpg)
Son hazırlık maçında Gençlerbirliği’ni Andaç ve Furgan’ın attığı goller ile 2-1 yenen Eskişehirspor, 10 Ocak Çarşamba günü Adana Demirspor ile hazırlık maçı yapacak. Kırmızı Şimşekler son hazırlık maçını ise 14 Ocak’ta yapmayı amaçlıyor. Rakip arayışlarını sürdüren Eskişehirspor’un 14 Ocak’ta yapılacak maç ile birlikte hazırlık maçlarını tamamlayacağı öğrenildi.