Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Başkanları belli oldu
İYİ Parti Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Başkanları belli oldu. Odunpazarı İlçe Başkanlığına Mehmet Ekmen, Tepebaşı İlçe Başkanlığına ise avukat Özkan Gündoğan atandı.
![Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Başkanları belli oldu](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2018/10/odunpazari_ve_tepebasi_ilce_baskanlari_belli_oldu_h18418_df74b.jpg)
İYİ Parti yerel seçimler öncesi teşkilatlarını güçlendiriyor. Yeni il yönetimiyle birlikte yeni ilçe başkanları da belli oldu. İYİ Parti, Mehmet Ektaş’ın istifasının ardından boşalan Tepebaşı İlçe Başkanlığına Özkan Gündoğan’ı, Odunpazarı’nda ise Ramazan Gültekin’in yerine Mehmet Ekmen’i atadı.