İYİ parti Odunpazarı'nda ısrarcı
İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil, Odunpazarı için belediye başkan adayı oluyor. Edizgil 1 Ekim’de il başkanlığı görevinden istifa edecek.
![İYİ parti Odunpazarı'nda ısrarcı](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2023/09/iyi_parti_odunpazari_nda_israrci_h34721_9b8f7.jpg)
Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde gözler adaylıklarını koyacak isimlerde. Emine Edizgil, Odunpazarı Belediye Başkanlığı için iyi parti genel merkezinin onayını aldığı ve Odunpazarı’na aday olacağı öğrenildi. Edizgil’in 1 Ekim’de il başkanlığı görevini bırakması bekleniyor. 2014 yerel seçimlerinde MHP'nin Odunpazarı adayı olarak girdiği seçimde Edizgil 50 binden fazla oy almıştı.