Eskişehir'deki vekillik yarışında CHP öne geçti
Sandıkların sayılmaya başladığında 3 vekil ile yola başlayan AK Parti sandıkların %48’i sayılırken 3. vekili CHP’ye verdi.
![Eskişehir'deki vekillik yarışında CHP öne geçti](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2023/05/eskisehir_deki_vekillik_sayisinda_chp_one_gecti_h34246_4a46f.jpg)
Eskişehir’de vekillik seçimlerinde sandıkların %48’i sayıldı. Milletvekilliği seçimlerini önde götüren AK parti sandık sayısı %48’i gördüğünde birinciliği CHP’ye kaptırdı. CHP toplam oylarıon 96 binini alırken AK parti 95 bin ile takip ediyor.
Geçerli oy sayısı: 285 bin…