Yeniden Refah Partisi Eskişehir adaylarını belli oldu
Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde Eskişehir’de aday göstereceği belediye başkan adaylarını açıkladı.
![Yeniden Refah Partisi Eskişehir adaylarını belli oldu](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2023/12/yeniden_refah_partisi_eskisehir_adaylarini_belli_oldu_h35076_5bb10.jpg)
Yeniden Refah Partisi, 2024 yerel seçimlerinde aday göstereceği il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenlediği tanıtım toplantısıyla duyurdu. Eskişehir’de dört ilçenin belediye başkan adayı belli oldu. Buna göre; Odunpazarı Belediye Başkan adayı Dinç Biçer, Mihalıççık Belediye Başkan adayı Leman Başol, Alpu Belediye Başkanı Hikmet Özkan, Çifteler Belediye Başkan Adayı Yasin Kazan olarak açıklandı.