Eskişehirspor’da Altay maçı hazırlıkları tamamlandı
Eskişehirspor TFF 1.Lig’in 20. haftasında Yeni Eskişehir Stadyumu’nda konuk edeceği Altay maçının hazırlıklarını tamamladı.
![Eskişehirspor’da Altay maçı hazırlıkları tamamlandı](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2021/02/eskisehirsporda_altay_maci_hazirliklari_tamamlandi_h28852_f4dc8.jpg)
Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde saat 10:30’da başlayan, Teknik Direktör Cengiz Seçsev ve ekibi eşliğinde gerçekleştirilen antrenmanda Eskişehirsporlu futbolcular ısınmanın ardından, pas ve şut çalışmaları gerçekleştirdi.
Öte yandan Eskişehirspor’da tedavisi süren Muhammet Yahya Akbulut’un yanı sıra 4 Şubat tarihinde yapılan Covid-19 testleri sonucunda test sonucu pozitif çıkan 1 oyuncunun da takip, tedavi ve izolasyon sürecinin devam ettiği bildirildi.
Eskişehirspor Altay karşılaşması Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek.