Bülent Görenek’in ismi Sümer’de bir caddeye verildi
ESOGÜ Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Görenek'in ismi Sümer Mahallesi’nde bir caddeye verildi.
![Bülent Görenek’in ismi Sümer’de bir caddeye verildi](https://www.esgundem26.com/images/haberler/2023/10/bulent_gorenekin_ismi_sumerde_bir_caddeye_verildi_h34830_af66d.jpg)
Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin gerçekleşen son oturumunda Uluslararası Elektrokardiyoloji Derneği’ne başkan seçilen ilk Türk bilim insanı Prof. Dr. Bülent Görenek’in ismi Sümer Mahallesi’nde bir caddeye verildi.