ÇARŞI ESNAFI AVM’LERE KARŞI DESTEKLENMELİ

Resmi adaylık açıklamasının ardından seçim çalışması temposunu arttıran Erdoğan Tekgöz; gittiği yerlerde büyük ilgi ve destek görüyor. ETO Başkan Adayı Tekgöz görüşmelerde üyelerin beklentilerini dinliyor, projelerini anlatıyor.

ÇARŞI ESNAFI AVM’LERE KARŞI DESTEKLENMELİ
13 Eylül 2017 Çarşamba 12:49

Eskişehir Ticaret Odası’nın 7 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan seçimi için ekibiyle birlikte yönetime aday olan işadamı Erdoğan Tekgöz, son derece yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor. Resmi adaylık açıklamasının ardından çalışma temposunu arttıran Tekgöz, sadece üyelerden değil, her kesimden büyük ilgi ve destek görüyor. Başkan Adayı Tekgöz tüm görüşmelerinde esnaf ve tüccarın sorunlarını, Ticaret Odası’ndan talep ve beklentilerini dinleyerek, Eskişehir’in geleceğinin, kent ticaretinin gelişmesiyle paralel olduğunu ifade etti.

STK’lar Ekonominin de Temel Taşları

ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz önceki gün de Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (ERİAD) Yönetimi’yle bir araya geldi. ERİAD Başkanı İbrahim Durgut’un yanı sıra başkan yardımcıları Hasip Bölükbaşı, Metin Torun, Rüştü Şentuna ve Bahar Eren, sayman Osman Karagöz, genel sekreter Salih Köstebekçi’nin de hazır bulunduğu ziyarette Erdoğan Tekgöz; sivil toplum kuruluşlarının önemine işaret etti, STK’ların sadece demokrasinin değil güçlü ekonomilerin de temel taşlarından olduğunu söyledi.

Ekonomi Tabanlı STK’lar Önemli

Özellikle işadamları derneklerinin önemli bir misyon üstlendiğini ifade eden Tekgöz, ETO’da yeni dönemde ekonomi tabanlı dernek, oda ve vakıflarla güçlü bir işbirliği içinde olacaklarını bildirdi. ERİAD Başkanı İbrahim Durgut ve yönetim kurulu üyeleri ise aynı zamanda kurucu üyeleri olan Başkan Adayı Tekgöz’ü çok yakından tanıdıklarını, bu süreçten başarıyla çıkacağına ve Eskişehir Ticaret Odası’na çok şey katacağına yürekten inandıklarını ifade etti.

İşyeri Ziyaretlerinde Önemli Mesajlar

Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz önceki gün, çok sayıda üye işyerini de ziyaret etti. Erdemir Teknik, Kızılcık Otomotiv, Nazari Kebap, Rfk Garage, Salkın Market, Şiraze Halı, Temiz İş Kuru Kahve ve Yetiş Kundura’ya uğrayan Tekgöz, hem işletme sahipleri hem de çalışanlarla samimi bir ortamda sohbet etti. Ziyaretlerinde çarşı esnafının büyük AVM’ler karşısında ayakta kalabilmesi için mutlak surette desteklenmesi gerektiğine işaret eden Başkan Adayı Tekgöz, yönetime geldiklerinde caddeleri yılın her ayı canlı tutmaya yönelik çeşitli organizasyonları yaşama geçireceklerini bildirdi.

TOPRAK SEMPOZYUMUNA ÖZLEM GRUP KATKISI

Özlem Şirketler Grubu, bu yıl 11'incisi düzenlenen Eskişehir Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu'na sponsor oldu. Grup Başkanı Erdoğan Tekgöz şehrin tanıtımına dönük her etkinliğe desteklerinin süreceklerini bildirdi

Tepebaşı Belediyesi'nin bu yıl 11'incisini düzenlediği Eskişehir Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu renkli görüntülerle devam ediyor. Sadece sanat yönü bulunmayan, bilimsel ve sektörel yönü de olan sempozyuma, kentin köklü kuruluşlarından Özlem Şirketler Grubu sponsor oldu. Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz de, sponsorluk desteğinin yanı sıra sempozyuma bizzat katılarak etkinlikleri izledi.

Tekgöz: Katkımız Sürecek

İşadamı Tekgöz Eskişehir’in; ekonomide, kültürde, sanatta, turizmde; kısacası toplumu ilgilendiren her konuda hak ettiği noktaya gelmesi noktasında herkese sorumluluk düştüğünü ifade etti. Özlem Şirketler Grubu olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Eskişehir’in tanıtımı, gelişmesi ve kalkınması için atılacak her adıma destek vereceklerini bildiren Erdoğan Tekgöz, “Ancak bu adımlar sayesinde güvenli yarınlardan, çağdaş kentten, refah içinde yaşayan insanlardan söz edebiliriz” dedi.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.